Opinie

Kontakt z Panią Agnieszką od samego początku był niezwykle miły. Swoją osobą wytwarza poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Dzięki temu podczas seansu o wiele łatwiej otworzyć się na współpracę i pozwolić Pani Agnieszce, aby ,wniknęła wewnątrz nas’. Było to dla mnie pierwsze tego typu doświadczenie, ale wspominam je niezwykle miło. Wskazówki uzyskane podczas późniejszej rozmowy z Panią Agnieszką uważam z perspektywy czasu za przydatne do tego, aby móc lepiej zadbać o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Ze szczerego serca gorąco polecam każdemu otworzenie się na tego typu doświadczenie.

Pozdrawiam,
Agnieszka

Sesja przeprowadzona przez Agnieszkę była dla mnie niezwykłym przeżyciem. Na wstępie zaznaczam, że był to mój pierwszy kontakt z takim doświadczeniem. Pierwszym niesamowitym wrażeniem było uczucie odprężenia, wyciszenia i całkowitego odpłynięcia w czasie sesji. Doznania te były intensywne do tego stopnia, że na pewien czas zasnęłam głębokim snem co jest niezwykłe chociażby ze względu na fakt, że w tym okresie miałam ze snem bardzo duże problemy. Po wybudzeniu się byłam wyjątkowo wypoczęta, ponadto towarzyszyło mi uczucie, które określiłabym jako pewnego rodzaju błogość, spokój, wypoczęcie. Późniejsza rozmowa pomogła mi spojrzeć na kwestie dotyczące mojego zdrowia z nieco innej perspektywy. Mam na myśli zarówno zdrowie rozumiane jako kondycję fizyczną organizmu, ale również zdrowie psychiczne. W czasie kiedy odbyła się sesja przeprowadzona przez Agnieszkę oba aspekty były u mnie mocno nadszarpnięte. Jak się później okazało byłam wtedy dopiero na początku swojej drogi w casie której musiałam bardzo mocno uporządkować kwestie zdrowia psychicznego, ale także stoczyć niełatwą walkę na polu zdrowia fizycznego. Wiele z tematów poruszonych przez Agnieszkę w naszej rozmowie dotyczyło rzeczy, z którymi już wtedy faktycznie miałam problem, ale również pomogło skupić się na innych i dzięki temu je podreperować odpowiednimi działaniami. W przypadku samego ,odciążenia głowy’ sesja z Agnieszką była w tamtym momencie niezwykle pomocna. Udało się wyciszyć głowę i spojrzeć na pewne rzeczy w trochę inny, lepszy sposób. W tej kwestii jestem jednak dość ciężkim przypadkiem, jak się okazało, wymagającym pomocy psychiatry i psychologa, ale sesja z Agnieszką nawet w późniejszych ciężkich momentach okazała się bardzo pomocna. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że Agnieszka ma w sobie coś z dobrego psychologa:) Ponieważ jej rady pomagają spojrzeć na pewne rzeczy nieco inaczej. Z całą pewnością taka sesja przynosi swego rodzaju ukojenie dla tak ,schorowanej’ głowy jak moja. I jestem całkowicie przekonana, że w przyszłości znowu z chęcią pokuszę się o takie doświadczenie.
Innym doświadczeniem, które chciałam opisać była sesja przeprowadzona z moimi zwierzętami – psem i papugą. Ta sesja pozostawiła we mnie niesamowicie silne odczucia do dzisiaj i wiem, że te odczucia zostaną ze mną na zawsze. Rzeczy, które usłyszałam od Agnieszki po sesji przeprowadzonej z moimi zwierzakami były niesamowite, poruszające, a nawet w wielu momentach wzruszające. Można być sceptykiem i w różny sposób podchodzić do tego typu doświadczeń. Ale ciężko podważyć fakty pojawiające się w takim momencie. Bo kiedy ktoś kto zupełnie nie zna Twoich podopiecznych przekazuje Ci od nich komunikaty i informacje, które pokrywają się z rzeczywistością oraz zawierają fakty, o których możesz wiedzieć tylko Ty sam, ciężko obalić takie argumenty:) To doświadczenie było ogromnie pomocne. Pomogło spojrzeć na moje zwierzęta z trochę innej strony, a co najważniejsze w realny sposób pomóc im w pewnych kwestiach, szczególnie mam tu na myśli psa, który ma już wieeele lat na karku i jest dość schorowany. Informacje uzyskane od Agnieszki były cenne i pomogły mi w zapewnieniu jeszcze lepszej opieki nad istotami, które tak wiele dla mnie znaczą.

Z najlepszymi pozdrowieniami- Marta:)

Spokój dla umysłu, po sesji:

· Odczuwanie spokoju, cisza wewnątrz
· Uświadomienie bycia wewnątrz, myśli płyną ale jest się od nich odseparowanym i nie wpływają na samopoczucie
· Lepsze nastrój, odprężenie, przyjemnie jest

Co do podejścia

Polecam pracę/współpracę z Agnieszką z uwagi na profesjonalne i rzetelne podejście do sesji i do klienta.
Agnieszka jest osobą, która dokłada najwyższej staranności podczas swojej pracy i dba o to w swój naturalny charakterystyczny sposób.
Szczerze polecam, warto, masz gwarancję fachowego podejścia do Twojej osoby.

Piotr

Skorzystałam z sesji “Spokój dla umysłu” będąc za granicą, ponieważ przeżyłam kilka trudnych sytuacji, śmierć syna, mąż zmarł na raka, a ja dowiedziałam się w 2020 r, że mam raka.

Byłam w ogromnym stresie a nawet depresji. Po wzięciu udziału w sesji, która odbyła się telefonicznie jestem bardzo spokojna. Nie zamartwiam się już.

Umysł mój się wyciszył. Problemy pojawiają się na chwilę, ale mój umysł je odrzuca. Zwolniłam tempo życia. Spokojnie reaguję na stres. Jestem bardziej pozytywna. Polecam skorzystanie z sesji dla własnego zdrowia.

Bożena