Terapia Theta Healing

Co to jest stan Theta- jest to stan głębokiego wyciszenia, w tym stanie półkule są zsynchronizowane, jest możliwość połączenia z Wyższym Ja dzięki czemu ma się głębszy wgląd w przeszłość a także przyszłość.

Theta Healing jest metodą opracowaną przez Viannę Stibal w 1995 roku, która za względu na swój stan zdrowia ( nowotwór)zaczęła zgłębiać różne metody terapii naturalnych. Vianna odkryła sposób osiągania stanu Theta przy byciu świadomą. Metoda zadziałała i przyniosła uzdrowienie.

Metoda Theta Healing obejmuje pracę z zaburzeniami na poziomie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Usuwa bloki i przeszkody, które uniemożliwiają osiągniecie pełnego potencjału w życiu. Docierając do przekonań danej osoby mam możliwość odkrywać i odblokowywać głęboko ukryte w podświadomości przekonani, blokady które ograniczają na każdym poziomie życia.

Co możesz osiągnąć i zmienić podczas sesji:

  • usunąć blokujące programy
  • pozbyć się żalu, urazów
  • nauczyć się jak żyć bez lęku, nienawiści, złości
  • polepszyć sytuację finansową, przyciągnąć obfitość
  • zmienić ograniczające programy genetyczne od przodków
  • oczyścić się z ataków energetycznych, podpięć, haków i klątw

Jak przebiega sesja:

Na początku rozmawiamy o problemie, z którym przychodzisz. Następnie zamykamy razem oczy i prowadzę Cię poprzez medytację do Twojego wnętrza i w połączeniu ze Stwórcą Wszystkiego CO JEST rozpoczynamy szukać najlepszych rozwiązań Twojego problemu. Kiedy znajdziemy blokujący wzorzec kasujemy go z przestrzeni i poziomów ( obecne wcielenie, poziom genetyczny, poziom historyczny, poziom duszy)a w to miejsce jest wpajany nowy, który Ci służy. W trakcie Twoje ciało może dać Ci znać poprzez drżenie rąk lub jakiś ucisk. To całkiem naturalne kiedy z ciała usuwane są blokady.

Po zakończeniu sesji prowadzimy rozmowę kończącą. To czas, w którym podsumowujemy co pojawiło się w trakcie, wszelkie odczucia, obrazy i niewyjaśnione uciski w ciele.

Czas sesji: 60-90 minut
Cena za sesję:200 zł

Zapraszam Cię do mojego gabinetu lub sesję on-line.

W gabinecie płatność tylko gotówką.
Przy sesji on-line proszę o wpłatę dzień przed sesją lub potwierdzenie na maila.