Spokój dla umysłu

Gdy umysł przejmuje władzę nad wszystkimi aspektami życia i zaczyna decydować nawet o naszych związkach z ludźmi i przyrodą, staje się potwornym pasożytem, który z czasem zabija swojego żywiciela. Umysł jest przebiegły , wpływa na nasze emocje. Igra z nimi, niejednokrotnie działa na naszą niekorzyść.

Wiele ludzi tkwi w niewoli swych umysłów, a te umysły z kolei tkwią w niewoli osób kontrolujących. Zatem nałożone są na ludzi schematy myślenia: co jest dobre a co złe, co się powinno a czego nie, co jest normalne a co odbiega od normy. Myślą więc nie tak, jak powinni. Najczęściej ludzie słyszą to, że czegoś nie mogą. A kto im zabroni? Bazują na sparaliżowanej i podszytej strachem mentalności, która utrzymuje ich w umysłowej i emocjonalnej celi, którą jest umysł.

By wyjść z niewoli umysłu stworzyłam sesje „Spokój dla umysłu”. Nie zmienię Cię w żaden sposób, jedyną osobą , która to może zrobić jesteś Ty sam . Po terapii będziesz zrelaksowany i odprężony, Twój umysł zwolni tempa.

Efekty są różne, u każdego inne. Przykłady efektów: przebywanie w „Tu i teraz”, brak martwienia się , znika wewnętrzny krytyk, spokojna reakcja na stresowe sytuacje, brak narratora w głowie, poprawienie koncentracji, pozytywne nastawienie do świata, większa otwartość umysłu. To niektóre przykłady.

A jak będzie u Ciebie? Sprawdź!

Jak przebiega sesja:

Całość pracy podczas sesji wykonuję ja sama w głębokim stanie medytacyjnym. Twoim zadaniem jest znaleźć spokojne miejsce gdzie będziesz mógł/a położyć się i przykryć kocem. Będzie mi potrzebne Twoje zdjęcie, twarzy i całej sylwetki. Łączymy się telefonicznie o wyznaczonej godzinie na krótką rozmowę. Po skończeniu mojej pracy oddzwaniam i rozmawiamy o pierwszych odczuciach.

Czas trwania sesji: 30-60 minut
Cena za sesję: 400 zł do 1 godziny
konsultacji w ciągu miesiąca od sesji

Proszę o wpłatę dzień przed sesją lub potwierdzenie na maila.