Aktywacja genu młodości

Każdy z nas chce być jak najdłużej młody i zdrowy.

Najlepiej by było, gdyby nic nie trzeba było w tym kierunku robić. Pamiętajmy, ze
na nasz wygląd i zdrowie maja wpływ rożne czynniki: dieta, ruch, zdrowie psychiczne, stres, emocje, nastawienie do życia, dbanie o ciało. Najwspanialej dla ciała i duszy jest wtedy kiedy te wszystkie czynniki są spełnione.

Z doświadczenia wiem, ze często nie robimy wielu rzeczy będąc zagonionym wiecie praca, dom, rodzina, przyjaciele itd. Dzięki tej sesji aktywujesz do działania gen młodości. Tak naprawdę ma go każdy, natomiast jest on nieaktywny. Żyjemy w schematach nałożonych nam, postarano się by nasze życia były krótsze, byśmy częściej chorowali, byśmy odeszli od natury i wprowadzali do organizmu nowe leki na wszystko.

Ja proponuje cały proces bez leków i substancji chemicznych(oczywiście jeśli bierzesz leki które musisz-to je bierz)
Ja wpływam na gen z poziomu energetycznego, natomiast dalsze działanie aktywacji genu jest indywidualne. Organizm potrzebuje czasu na pozbycie się wszystkiego co mu nie służy.

Efekty zewnętrzne: spłycenie zmarszczek, uelastycznienie skory, u kobiet podniesienie biustu, mniej siwych włosów, włosy rosną gęstsze, poprawa wzroku, szybsze gojenie się ran i wiele innych.

Efekty wewnętrzne: pobudzenie do regeneracji zniszczonych tkanek i narządów.

Jak przebiega sesja:

Całość pracy podczas sesji wykonuję ja sama w głębokim stanie medytacyjnym. Twoim zadaniem jest znaleźć spokojne miejsce gdzie będziesz mógł/a położyć się i przykryć kocem. Będzie mi potrzebne Twoje zdjęcie, twarzy i całej sylwetki. Łączymy się telefonicznie o wyznaczonej godzinie na krótką rozmowę. Po skończeniu mojej pracy oddzwaniam i rozmawiamy o pierwszych odczuciach.

Czas trwania sesji: 30-60 minut
Cena za sesję: 400 zł do 1 godziny
konsultacji w ciągu miesiąca od sesji

Proszę o wpłatę dzień przed sesją lub potwierdzenie na maila.